Czy przy aktualnej cenie Euro opłaca się sprowadzić samochód z Niemiec?


Czy przy aktualnej cenie Euro opłaca się sprowadzić samochód z Niemiec?

Czy przy aktualnej wysokiej cenie Euro warto sprowadzić auto z zachodu? - Inter-trade.net.plPojazdy sprowadzone z Niemiec cieszą się dużym uznaniem na krajowym rynku. Pojazdy te słusznie uważane są za dobrze utrzymane oraz bogato wyposażone, a dodatkowo dostępne są w wyjątkowo niskich cenach. W ostatnim czasie wymiany walutowej euro w odniesieniu do złotego zdecydowanie się umocnił. Czy w takich okolicznościach nadal opłacalnym jest sprowadzić samochód z Niemiec?

Import samochodów z Niemiec

Pojazdy oferowane na wtórnym rynku niemieckim mogą być zakupione w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, w stosunku do ich cen na polskim rynku. Oczywiście umocnienie się euro w stosunku do polskiego złotego sprawia, że przeciętna oferta nieznacznie traci na atrakcyjności, jednak obecnie niezmiennie opłaca się importować samochód z Niemiec. Zdecydowanie najkorzystniejszym wyjściem jest skorzystanie ze wsparcia zapewnianego przez firmę posiadającą w tym obszarze niekwestionowane doświadczenie.

Jak importować auto z Niemiec?

Każdy samochód przed sprowadzeniem z Niemiec powinien przede wszystkim zostać dokładnie sprawdzony pod kątem wszelkich usterek, a także historii wypadków. Analizę stanu technicznego auta najlepiej będzie powierzyć profesjonalistom. Kompleksową obsługą sprowadzania samochodów zza niemieckiej granicy zajmuje się firma Auto Arek z Łapina, która korzysta ze sprawdzonych dostawców i zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem.

Korzystne opinie o Auto Arek

Pozytywne opinie o Auto Arek biorą się przede wszystkim z niezawodności tego usługodawcy. Klient może wybrać różne możliwości finansowania zakupionego samochodu, a także jest pewien, że cała operacja zakupu odbywa się w pełni legalnie. Pochlebne opinie o Auto Arek dotyczą także pełnej obsługi spraw celnych i skarbowych, co pomaga oszczędzić klientowi czas. Więcej informacji na temat możliwości współpracy z firmą Auto Arek można znaleźć na stronie internetowej: https://www.oferteo.pl/auto-arek-bezposredni-importer-bezwypadkowych-i-zadbanych-aut-z-gwarancja/firma/4473598.

Opinie o Auto-Arek i o pojazdach z Niemiec

Nie jedynie opinie o Auto-Arek, ale tak samo opinie o sprowadzanych przez tego usługodawcę autach są bardzo pozytywne. Pojazdy z drugiej ręki znanych marek są w doskonałym stanie technicznym, a ich profesjonalna wycena sprawia, że klienci są pewni słuszności dokonanego wyboru. Liczne opinie o Auto-Arek jednoznacznie dowodzą, że można zaufać tej specjalistycznej firmie, która gwarantuje satysfakcję z zakupionego samochodu oraz oszczędność pieniędzy i czasu klientów.